گردنبند اسم طلا

مقایسه پلاک اسم دست ساز با لیزر – گردنبند اسم و دستبند اسم

پلاک اسم که در قالب های گردنبند اسم، دستبند اسم،گوشواره اسم و … طراحی، تولید و منتاژ میشود که به دو دسته دستساز و غیردستساز یعنی ساخته شده یا برش خورده توسط دستگاه های لیزر فایبر تقسیم میشود. در وبسایت های ثبت سفارش طراحی و ساخت پلاک اسم و یا گالری های مختلف در بازار کلمه دستساز خیلی به گوش میخورد! اما از کجا بفهمیم که این کار آیا واقعا ساخته شده توسط دست است یا خیر؟ آیا اصلا پلاک اسم دستساز، به عنوان مثال گردنبند اسم دستساز مزیتی نسبت به زیورآلاتی که با دستگاه لیزر ساخته و بریده میشوند دارند؟ آیا دارای ارزش بیشتری هستند؟

با شنیدن عبارت دستساز این چنین سوالهایی در ذهن ما شکل ما میگیرد. اما جواب آنها چیست؟ در ادامه این مقاله به مقایسه این دو مورد خواهیم پرداخت.

گردنبند اسم

پلاک اسم دستساز

به پلاک طلا یا زیورآلاتی که توسط دست و ابزاری به اسم اره مویی برش میخورد، پلاک طلا دستساز میگوییم.اما زیورآلات دستساز چه مزیت ها و چه نقاط ضعفی دارند؟

اگر بخواهیم کاملا رک و راست صحبت کنیم به عنوان مثال یک گردنبند اسم دستساز هیچ گونه مزیتی نسبت به گردنبندهای ساخته شده با لیزر ندارند. بلکه بی دقت تر و بی کیفیت تر هم هستند. چرا که هنر یک دست به هیج وجه به دقت و ظرافت دستگاه های لیزر نمیرسد. از این رو پلاک های دستساز از انحناهای بیشتر در طرح و برش و منتاژ کار دارند و اصطلاحا کامل تو ذوق میزنند.

از طرفی دیگر برای گردنبند اسم دستساز یا دستبند اسم دستساز از شما به دلیل کار بیشتر و وقت بیشتری که برای آن صرف شده، اجرت بیشتری را هم از شما دریافت میکنند. پس به هیچ وجه اینگونه پلاک ها مزیتی نسبت به سایر کارهای دستگاهی و لیزری ندارند بلکه پیشنهاد استفاده از آنها را هم نمیکنیم.

اما در هر حال اگر خواستید به این موضوع پی ببرید که گردنبند اسم یا گوشواره اسمی که با شما با عنوان دست ساز فروخته اند، آیا واقعا دست ساز است یا خیر؟ به همان موضوع منحنی ها و عدم دقت در برش توجه کنید. در کارهای دستساز، جای برش دست به ضوح دیده میشود، اما در کارهای لیزری تمامی برش ها صاف و با دقت میکرومیلی متری انجام میشود.

دستبند اسم

پلاک اسم لیزری

به زیورآلات مختلفی مثل گردنبند اسم یا نیم ست اسم که با دستگاهای لیزر فایبر پیشرفته بریده و منتاژ میشوند، پلاک اسم لیزری گفته میشود.

پیشنهاد ما به شما استفاده از اینگونه زیورآلات است است. چرا که از ظرافت،دقت و کیفیت بی نظیری برخوردارند. گردنبند اسم یا دستبند اسمی که با دستگاه های لیزر بریده و منتاژ میشوند، به دلیل کار سبک تر و راحت تری که روی آنها انجام میشود از اجرت کمتری هم برخوردار هستند، به همین دلیل سفارش پلاک اسم لیزری برای شما به صرفه تر خواهد بود.

در ادامه چند نمونه پلاک طلا دستساز و لیزری را برای شما به اشتراک میگذاریم تا خیلی بهتر متوجه تفاوت این دو شوید.

گردنبند اسم دستساز

گردنبند اسم - سفارش گردنبند اسم- پلاک اسم - سفارش پلاک اسم - دستبند اسم - پلاک اسم دستساز
گردنبند اسم - سفارش گردنبند اسم- پلاک اسم - سفارش پلاک اسم
گردنبند اسم - سفارش گردنبند اسم
گردنبند اسم

گردنبند اسم لیزری

پلاک اسم - گردنبند اسم - دستبند اسم - پلاک اسم طلا - سفارش گردنبند اسم - زیورآلات
پلاک اسم - گردنبند اسم - دستبند اسم - پلاک اسم طلا - سفارش گردنبند اسم
پلاک اسم - گردنبند اسم - دستبند اسم - پلاک اسم طلا
پلاک اسم - گردنبند اسم - دستبند اسم
پلاک اسم - گردنبند اسم