همه چیز در مورد دستبند اسم

دستبند اسم از پرطرفدارترین زیورآلات و اکسسوری های زنانه و مردانه است.شما میتوانید برای سوپرایز کردن عزیزانتان در روزهای خاص مثل ولنتاین، روز مادر و روز زن، عیدی در اعیاد مختلف و … به آنها دستبند اسم هدیه دهید. علاوه بر این کسانی که به ظاهر و استایل خود اهمیت ویژه ای میدهند و به استفاده از اکسسوری ها و زیورآلات مختلف معتقدند دستبند اسم را به آنها پیشنهاد میکنیم. اما دلیل این حرف چیست؟

 

دستبند اسم راحله با چرم رنگی

 

دستبند اسم هدیه ای خاص و سفارشی شده

شما برای سفارش این دستبندها تنوع انتخاب بالایی دارید! علاوه بر انتخاب جنس پلاک اسم (طلا یا نقره) میتوانید مشخص کنید که دستبند با بند چرمی یا سنگی باشد و یا از زنجیر طلا درست شده باشد. تنوع بالا در این سه مورد دست شما را کاملا در سفارشی کردن دستبند طبق سلیقه و بودجه خودتان باز است.

اما کدام یک از این سه موارد مناسب ما است؟

آیا در قیمت فرقی باهم دارند؟

فرق کلی بین این سه مورد چیست؟

و یک سری سوالات ریز و درست دیگر که در ادامه به جواب آنها میپردازیم:

 

دستبند اسم انسیه با سنگ اونیکس

 

مقایسه انواع دستبند اسم

در ادامه قصد داریم به مقایسه انواع دستبندها بپردازیم و بگوییم که هر نوع دستبند مناسب چه تیپ شخصیت، جنسیت و بودجه است تا برای ثبت سفارش بهترین اطلاعات را داشته باشید و مناسبترین انتخاب را داشته باشید.

دستبند اسم از دو قسمت پلاک اسم (طلا و نقره) و قسمت بند دستبد (چرمی،سنگی و زنجیر طلا) تشکیل شده است.

 

دستبند اسم طلا مهشید

دستبند اسم چرمی

این دستبندها با پلاک اسم و بند چرمی درست شده اند.سایز استاندارد این دستبندها با عرض یک سانت است که معمولا برای آقایان بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. البته که خانوم های زیادی هم از آنها استفاده میکنند اما این نوع دستبند برای آقایان مناسب تر است. دستبندهای چرمی به آقایان استایل خاص و شیکی هدیه میکند به همین خاطر است که دستبند چرمی بین آقایان طرفدار زیادی دارد. خانم ها هم از دستبند های ظریف تر و بعضا چرم های رنگی برای خود استفاده میکنند و همینطور دستبند برای کودکان خردسال و زیر 4 سال که این چرم ها از ظرافت خاصی و رنگ های متنوع و شادی برخوردار هستند.این چرم ها مدلهای مختلفی دارند: مثل دستبند چرمی ساده، رولکسی، قفل رولکسی، دو دور چرم، سه دور چرم، دور دوخت، دو لایه، و… که معمولا دستبند های چرم رولکسی استقبال بهتری دارند.

 

دستبند اسم امیرحسین چرمی

 

دستبند اسم آیدا چرمی

 

دستبند اسم چرم مردانه

 

دستبند اسم سهراب با چرم رنگی

 

دستبند اسم عشق با چرم قرمز

 

دستبند اسم علیرضا چرمی

 

دستبند اسم لاو با چرم آبی

 

دستبند اسم لاو با چرم سفید

 

دستبند اسم لاو با چرم قرمز

دستبند اسم سنگی

این دستبندها با پلاک اسم و مهره های سنگی درست شده اند. این مهره ها هم میتواند با سنگ های طبیعی و واقعی مثل اونیکس، کهربا، لاجورد، لاوا، فیروزه، جید، عقیق، مرجان، چشم ببر، دلربا، اوپال و  هم مهرهای پلاستیکی مثل کریستال و حتی مهر های چوبی تشیکل منتاژ شوند. اما اخیرا مروارید اصل و مراورید پرورشی برای دستبند طلا بسیار مورد استقبال واقع شده است.

دستبندهای سنگی مناسب خانم ها میباشد و آقایان نیز استقبالی از آنها نمیکنند. بندهای مرواریدی بسیار لاکچری هستند و تقریبا تمامی خانمها جذب آن میشوند و به شدت به آنها علاقه نشان میدهند. دستبندهای مرواریدی بسیار مناسب عروسی، جشن ها و مهمانی مختلف هستند.

شما میتوانید دستبندهای سنگی را با بندهای چندرشته ای سفارش دهید که این امر باعث میشود تا پلاک اسم بزرگتری روی دست خود داشته باشید.

 

دستبند اسم با مروارید اصل

 

دستبند اسم با مروارید پرورشی لاکچری

 

دستبند اسم با مروارید پرورشی

 

دستبند اسم زینب با مروارید

 

دستبند اسم سحر با مروارید پرورشی

 

دستبند اسم سفارشی با مروارید اصل

 

 

دستبند اسم شیما با سنگ اونیکس

 

دستبند اسم طلا با سنگ اونیکس

 

دستبند اسم طلا با مروارید پرورشی

 

دستبند اسم فاطمه با سنگ اونیکس

 

دستبند اسم مردانه با سنگ اونیکس

 

دستبند اسم مهره ای بچگانه

 

دستبند اسم مهره ای زنانه

دستبند اسم با زنجیر (طلا و نقره)

موضوع قطعی در مورد این دستبندها این است که این نوع دستبندها مختص خانمها میباشد. خانمهایی که به ظرافت کار اهمیت بیشتری میدهند میتوانند از زنجیر طلا یا نقره به جای چرم و مهره سنگی استفاده کنند.

 

دستبند اسم طلا افسانه

 

دستبند اسم طلا طیام

دستبند بافت

استفاده از بافت، ساده ترین نوع در بین دستبندها است. و معمولاً دستبند بافت برای نوجوان‌ها و آقا پسرها استفاده می‌شود. دست کردن آنها ساده است، نیاز به مراقبت ویژه ندارد. و نگینی که روی این دستبند کار می‌شود، می‌تواند طلا باشد. معمولاً قطر زیادی ندارند.

مقایسه قیمت دستبند اسم

قیمت بندهای چرمی و مهره سنگی تقریبا در یک رنج هستند؛همینطور زنجیرهای نقره هم تقریبا هم قیمت بندهای چرمی و سنگی درمی آیند. اما بندهای زنجیری طلا از قیمت بالاتری برخوردار هستند و قیمت سفارش شما را بیشتر میکنند.

پس سعی کنید برای سفارشی کردن قیمت کار خود را بر روی پلاک اسم دستبند خود تمرکز کنید. شما میتوانید با هر بودجه ای که دارید سایز و ضخامت پلاک اسم خود را مشخص کرده تا وزن آن متغیر باشد.

در مقاله های بعدی به طور مفصل به معرفی توضیح انواع سنگ ها و مهره های سنگی میپردازیم

 

 
Lebensweg petrarcasschon in jungen jahren hatte petrarca ghostwriter doktorarbeit zahnmedizin erste unterweisungen von convenevole da prato, einem wichtigen frühhumanisten, erhalten, die für seine geistige entwicklung von größter bedeutung waren.